Garanti ve İade

ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

 

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde yer alan şartlar dahilinde kolayca iade alıyoruz!

 

İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:
1) 0216 540 44 07’den Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayarak İade/Değişim kodunuzu alınız. Tarafınıza gönderilen e-postada belirtilen linke tıklayarak ya da Yardım sayfamızda yer alan Formlar ve Yardımcı Dökümanlardan ulaşabileceğiniz İade Değişim Formunu, İade/Değişim kodunu belirterek eksiksiz doldurmayı unutmayınız.
2) İade faturanızı düzenleyiniz.
3) İade faturanız, İade Değişim Formunuz ile birlikte ürün/ürünleri, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber mutlaka anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak Öz Çadır Tente Branda adresine gönderiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.
• Ürün teslimi sırasında varsa hasar tespit tutanağını ya da ayıplı/kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait yetkili teknik servise ait onaylı raporu göndermeniz işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır.
4) Ürün bedeli, ürünün ve iade faturasının tarafımıza ulaşmasını takiben ortalama 5 iş günü içinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir.Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler bankanız tarafından 10 gün içinde, debit kart ile yapılan alışverişlerde iadeler ise bankanız tarafından 30 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.

 

 

İADE ÜRÜN BEDELİNİ NEZAMAN ALABİLİRİM?

 

Önce 0216 540 44 07 ’yi arayınız ve Müşteri Hizmetlerimizin iade/değişim formu ve İade/Değişim koduyla ilgili yönlendirmelerini uygulayınız. Formun bize ulaşmasıyla beraber ürün bedel iade süreciniz başlayacak ve ortalama 5 iş günü içerisinde ürün bedeli, ödeme yapmış olduğunuz karta iade edilecektir.

 

 

GENEL İADE ŞARTLARI?

 

Öz Branda olarak varlık nedenimiz, müşterilerimizi en yüksek seviyede memnun etmeyi başarabilmektir. Bu nedenle iade işlemlerinizi kolay hale getirmek istiyoruz.

 

İade sürecinde sizden beklediğimiz konular şöyle;
- 15 gün içinde Öz Branda Tekstil Müşteri Hizmetleri’ne sözlü ya da yazılı bildirim yapılmalıdır.
- Faturasız yapılan iadeler kabul edilmediğinden ürün/ürünler iade faturası ile birlikte Öz Çadır Tente Branda adresine gönderilmelidir.
- Anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilen iadelerde kargo bedeli tarafımızca karşılanacağından iade edilecek ürün/ürünler anlaşmalı kargo firması ile gönderilmelidir.
- Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.
- Baskı çözümlerinde yer alan ürünler talebinizle birlikte sizin kullanımınıza özel olarak üretilmiş olduğundan, sadece ayıplı ürün olduğu takdirde iade kabul edilmektedir.
- Eğer ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini (ya da irsaliyeli fatura) iade ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
- Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir.
- Şeffaf Mika PVC Branda, Tüm Dış Mekan Kumaşları kategorisindeki tüm ürünler ve Hazır Demonte Tente kategorisi altında yer alan tüm ürünlerde mazeretsiz iade kabul edilmemektedir. Bu kategoride satın aldığınız ürünlerin ayıplı olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.  

 


Yukarıdaki koşullar sağlandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde ürün bedeli KARGO ÜCRETLERİ HARİÇ ödeme yapılan karta, ödeme şekline göre iade edilmek üzere ilgili bankaya iletilir.

Taksitli alışverişlerde iade tutarı taksitli olarak gerçekleştirilecektir.
 

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5