Hakkımızda

Misyonumuz

 

Geniş ürün çeşitliliği ve uzun kullanım ömrüne sahip yüksek standartlı ürünlerimizle ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmak.

 

 

Vizyonumuz

 

Ürün çeşitliliğimiz, geniş tedarik zincirimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörüne yön, istihdam ve katma değer üretirken ülkemizin marka değerini güçlendiren öncü bir firma olmak.

 

 

İlkelerimiz

 

Yüksek Standartlı Üretim

Yenilikçi Ürün Çeşitliliği

Projeye Özel Üretim Esnekliği

Hızlı Termin ve Zamanında Teslimat

Yaygın Bayi Ağı ve Erişim Kolaylığı

Ülke Ekonomisine Yüksek Katma Değer

Kalite Yönetim Sistemi ve Optimizasyon

Alanında Uzman Personel

Yerli Üretim ve AR-GE

Sürdürülebilir Sıfır Atık Politikası

Doğru Fiyat ve Ölçeklendirme

Yüksek Çevre Hassasiyeti

Erişilebilir Sorumlu Marka

Mutlu Müşteriler

 

 

Çözüm Ortağınız

 

Yüksek kaliteli üretim hedefimiz ve satış sonrası destek faaliyetlerimizle ürün ve hizmet kalitemizi de yükseltme hedefiyle çalışmaktayız.


Sizlere en iyi kaliteyi, uygun fiyatla sunmayı ilke edinerek çalışan uzman kadromuz yeni teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek üretimde kalite kontrolü sürekli geliştirmektedirler. Bu çalışmalarla birlikte üretimi en yüksek standartlarda tutarken maliyetleri düşürerek tüm ar-ge süreçlerimizi müşterilerimiz için bir avantaja dönüştürmekteyiz.

 

 

Nasıl Çalışıyoruz?

 

 

Toptan Satış Mağazalarımız ve Teslimat

 

Üretim tesisimiz İstanbul Beylikdüzü OSB’de bulunmakta ve toptan satış mağazalarımız ise İstanbul Avrupa yakası Unkapanı ve İstanbul Anadolu yakası Ümraniye semtlerinde faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı bayi ağımızın gücü ve tecrübeli personelimiz ile ürünlerimizi özenle paketliyor, İstanbul içerisine kendi servis araçlarımızla, İstanbul ve yurt dışına anlaşmalı ambar, kargo ve lojistik firmalarıyla gönderim yapıyoruz.

 

 

 

Üretim Tesisimiz

 

İstanbul Beylikdüzü OSB’de 3000 m² alan içerisinde Pergola, Tente, Kasetli Tente, Wintent, Zip Perde, Yan kapama, Vertikal gibi ürünlerimizin üretimini yapmaktayız. Sizlere en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için bayi ağımızı her geçen gün genişletiyor, yenilikçi üretim teknikleri ve ürün çeşitliliğimiz ile ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5